Noizy - Give me Love
3:10
3 månader sedan
Noizy - Best friend
3:27
3 månader sedan
Noizy ft. Lil Koli - Ha Haa
3:33
Noizy - Fat sikur 7
2:50
3 månader sedan
Noizy - Lost Angels
2:28
3 månader sedan
Noizy - OTR Mafia
2:58
3 månader sedan
Noizy - Party Turn Up
2:46
3 månader sedan
Noizy - Mendjen e madhe
2:06
3 månader sedan
Noizy - Mire se vini
3:12
3 månader sedan
Noizy - Nuk je bad (4K Video)
3:06
GROF - KRUG (prod by Dual Vox)
2:31
GROF - Hala (prod by Dual Vox)
2:17
GROF - KOHA ( Prod by Dual Vox)
2:49
Noizy - Peace & Love
3:32
Noizy live show NYC 2017
4:58
Noizy - Street Fight 7
1:14
Noizy - Street Fight 3
1:14
Noizy - Street Fight 4
1:36
Noizy - Street Fight 2
2:44
Noizy - Street Fight 5
1:36
Noizy Tirane Live
1:01
4 år sedan
Noizy - LIVE
2:36
4 år sedan
Noizy - Want It All
3:44
Nolian - Tung Tung
3:16
6 år sedan
Kommentarer
Dritan Babloku
Dritan Babloku 2 timmar sedan
mato lale asht ni pidh robsh qe osht rraf
Dritan Babloku
Dritan Babloku 2 timmar sedan
mato lale asht ni pidh robsh qe osht rraf
Dritan Babloku
Dritan Babloku 2 timmar sedan
mato lale asht ni pidh robsh qe osht rraf
Dritan Babloku
Dritan Babloku 2 timmar sedan
mato lale asht ni pidh robsh qe osht rraf
Dritan Babloku
Dritan Babloku 2 timmar sedan
mato lale asht ni pidh robsh qe osht rraf
Dritan Babloku
Dritan Babloku 2 timmar sedan
mato lale asht ni pidh robsh qe osht rraf
Dritan Babloku
Dritan Babloku 2 timmar sedan
mato lale asht ni pidh robsh qe osht rraf
Dritan Babloku
Dritan Babloku 2 timmar sedan
mato lale asht ni pidh robsh qe osht rraf
bilinas mini
bilinas mini 4 timmar sedan
Walked when i shoulda run Run when i shoulda walked And don’t i know it...✌️🔥
Emiliano Memetaj
Emiliano Memetaj 4 timmar sedan
Sa me shum like ai qe e degjon bij 10 her ne dit 👇👇❤❤🇦🇱🇦🇱
mad mad
mad mad 4 timmar sedan
Nobody The truth : Noizy is so fake singer
Vini Official
Vini Official 5 timmar sedan
OLE 😇
RIDA Finanzen
RIDA Finanzen 5 timmar sedan
ShyPsQuaD
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 timmar sedan
👑👑👑👑
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 timmar sedan
🔥🔥🔥
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 timmar sedan
💣💣💣
Ervinjukaj 123456789
Ervinjukaj 123456789 6 timmar sedan
2020 🔥🔥
Eduard. Ari
Eduard. Ari 6 timmar sedan
Gzuz is that guy who arrests the police
elion_ ball1u
elion_ ball1u 6 timmar sedan
Why you dont make a brend ? Like to be hes reed 👍🏻👍🏻
Crazy Panda
Crazy Panda 6 timmar sedan
This guy is so scary but hot at the same time
Phil
Phil 7 timmar sedan
Ey wie heißt die Jacke von GZUZ sind anders wild aus also diese am Anfang 😂😂
coming from hell
coming from hell 7 timmar sedan
Strooooooop
Albanais Kosova
Albanais Kosova 8 timmar sedan
22:39
User3236 68
User3236 68 8 timmar sedan
Gzuz the type of guy to buy a cat and call it Dog and feed it rabbit food
Aleks Feimi
Aleks Feimi 8 timmar sedan
2020😍🤤
hermest lokja
hermest lokja 8 timmar sedan
Noizy All Dem talk 👍👌 Stresi shokun se lo 👎👎
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj 8 timmar sedan
👊👊👊👊👊👊🤯👊👊🤯🤯👊🤯
Boni Durres
Boni Durres 8 timmar sedan
5 - Korrik 2020 outiar
Boni Durres
Boni Durres 8 timmar sedan
Kto soll rrepin nshqipni Double g
Elmonda Daku
Elmonda Daku 8 timmar sedan
seshow.info/watch/c0WZLutm0bs/video.html
Karaoke Albania
Karaoke Albania 9 timmar sedan
Ja me cfar fryme rriten femijet sot ne shqiperi dhe pastaj habiteni pse behen te gjith kriminela... E mendoj boten si kjo keng droge vrasje dhe leke... Turp... Nuk duhet ti lekojn keto keng...
thedeno
thedeno 9 timmar sedan
King.
Tani K
Tani K 9 timmar sedan
When Gzuz eat donner, he use Nutella instead of kech up.
shqipe zone albania
shqipe zone albania 9 timmar sedan
Korrik 2020 a ju frymzon hala kjo kong????!
Μανολης Βραπη
Μανολης Βραπη 9 timmar sedan
2020💥🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Gon Lleshi
Gon Lleshi 9 timmar sedan
Mbreti jet bisha
Alldem Talk
Alldem Talk 10 timmar sedan
Big noizyyy
tatj z
tatj z 10 timmar sedan
✊🏼
Elson Alvora
Elson Alvora 10 timmar sedan
Gzuz burns money to keep warm in the winter
qwer yxc
qwer yxc 10 timmar sedan
only came for the gzuz part rest is kinda... meh hook is nice tho
36 Freeze
36 Freeze 11 timmar sedan
*GZUZ is the type of guy to shoot his own gun for jamming on him.* 🤣 *GZUZ had the best bars and flow and I don't even understand German.* 😁🤣
Julius Madrow
Julius Madrow 11 timmar sedan
♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *(shikoni lart dhe pyesni TI)*
David Kluge
David Kluge 11 timmar sedan
Gzuz hat früher auf seinen Babysitter aufgepasst
Fatlum Musaj
Fatlum Musaj 11 timmar sedan
Zjarr zjarr 👑👑👑
Qemal Myrteli
Qemal Myrteli 11 timmar sedan
Nojzy varrosi super 🇦🇱🇦🇱👏2020
Ilir Torollari
Ilir Torollari 11 timmar sedan
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷🇱🇷🇱🇷🇱🇷
bilinas mini
bilinas mini 4 timmar sedan
Walked when i shoulda run Run when i shoulda walked And don’t i know it...✌️🔥
Ilir Torollari
Ilir Torollari 11 timmar sedan
Oooooooottttttttttiiiiiiiiiiaaaaaaaa respekte
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
thisisnoizy
thisisnoizy 11 timmar sedan
On top on the rest
Florian Llanaj
Florian Llanaj 11 timmar sedan
ajde ne vlore se ua qi maloken ne pithe te o bederastve
Florian Llanaj
Florian Llanaj 11 timmar sedan
ta hani karin qe nga bythqiri dibres
1124 2114
1124 2114 11 timmar sedan
10 milly⚡
eleganti montreal
eleganti montreal 12 timmar sedan
Bravo Noizy
Ggfr Fghhf
Ggfr Fghhf 12 timmar sedan
Gzuzzzz
agers malaj
agers malaj 12 timmar sedan
💓
Haxhi Morina
Haxhi Morina 12 timmar sedan
NOJZ VARROSI BABAT
SUFY4N_ KH4N
SUFY4N_ KH4N 13 timmar sedan
When Dutchavelli drinks too much, it's the alcohol that gets drunk.
HBK Customs
HBK Customs 13 timmar sedan
Cruddiest UK Rapper, 🏚 Craziest German Rapper, 😈 Best Albanian Rapper, 🥇
Rinor Hasani
Rinor Hasani 13 timmar sedan
2020 😱 hala ngohet
Endrit Jupolli
Endrit Jupolli 13 timmar sedan
Noizy👑
Gledis Myja
Gledis Myja 13 timmar sedan
gezuar 5 vite kenga like
Carlyle
Carlyle 13 timmar sedan
I speak German, and gzuz said to stop crime and bring World peace
Eriet 1234
Eriet 1234 14 timmar sedan
mpleqen shum kur hyn dutchavelli dhe gzuzi
Worldstarshqip
Worldstarshqip 14 timmar sedan
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
Worldstarshqip
Worldstarshqip 14 timmar sedan
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
Worldstarshqip
Worldstarshqip 14 timmar sedan
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Worldstarshqip
Worldstarshqip 14 timmar sedan
🔥🔥🔥🔥🔥
Worldstarshqip
Worldstarshqip 14 timmar sedan
🔥🔥🔥🔥🔥
Worldstarshqip
Worldstarshqip 14 timmar sedan
🔥🔥🔥🔥🔥
Worldstarshqip
Worldstarshqip 14 timmar sedan
20k
Worldstarshqip
Worldstarshqip 14 timmar sedan
👿👊
L'albaniaヅ
L'albaniaヅ 14 timmar sedan
Ti je VK. shko e boj noi denoncim nkomisariat per Stresin se per knu je -0
Altin Palla
Altin Palla 14 timmar sedan
This video is from Tiranaaaaaaa Albania
Thoma Gjoshaj
Thoma Gjoshaj 15 timmar sedan
😈😈😈😈😈
Shemsi Ndreu
Shemsi Ndreu 15 timmar sedan
A great song the best
Ilaz Ilazi
Ilaz Ilazi 15 timmar sedan
noizy is frinds the
MynameisRrafaela
MynameisRrafaela 15 timmar sedan
✨👑 N o i z y 👑✨ IL MIGLIORE; ♥️
Jorma Konomi
Jorma Konomi 15 timmar sedan
Kokllekrfllrdookkop Oowele
besard vladi
besard vladi 15 timmar sedan
hajde krejt shqipet like🙌
Deni Agalliu
Deni Agalliu 15 timmar sedan
5 korrik 2020 like kush e ngjion 🇦🇱
Sonila Cengu
Sonila Cengu 15 timmar sedan
This song is the best of noyzy's songs
Mario Hasi
Mario Hasi 15 timmar sedan
Noizy esht baba i repit kush mendon si un like
Midnight 無ゔ緯
Midnight 無ゔ緯 15 timmar sedan
Albanian x German x British
Ergi Alushllari
Ergi Alushllari 15 timmar sedan
Super keng
Xhevair Matmuja
Xhevair Matmuja 16 timmar sedan
OTR
Xheni Demaj
Xheni Demaj 16 timmar sedan
2020 akoma nje super hit♥
enis kurtishi
enis kurtishi 16 timmar sedan
Otr
Blerina Hameti
Blerina Hameti 16 timmar sedan
Noizy!! me imiri😎😎🖖🤙🤘💪💪
Edi Lyte
Edi Lyte 16 timmar sedan
je me i miri ne gjith boten